Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Sklepu Spożywczego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    • Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta oraz indywidualnego podejścia do klienta,
    • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
    • Organizowanie i nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu,
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
    • Współpraca z działem handlowym,
    • Przygotowanie sklepu do akcji promocyjnych
    • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru oraz aranżację wnętrza,
    • Dbałość o porządek i czystość w sklepie,
    • Wdrażanie poleceń i zadań Zarządu.
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
    • Umiejętność zarządzania i motywowania pracowników,
    • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Doświadczenie w handlu detalicznym na stanowisku kierowniczym i znajomość branży FMCG,
    • Umiejętność analizowania raportów sprzedaży,
    • Umiejętność skutecznej realizacji założonych celów.
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Szeroki zakres zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.