Kierownik Zmiany

  • Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polską firmą od ponad 25 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowa realizacja procesów zachodzących w magazynie podczas pełnienia zmiany
  • Rozliczanie pracy pracowników w oparciu o wskaźniki KPI
  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników na zmianie
  • Budowanie i utrzymywanie efektywnego zespołu
  • Bieżąca kontrola przestrzegania zasad BHP i porządku podczas pełnienia zmiany
  • Stała poprawa procesów logistycznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami
  • Wysokich umiejętności planowania i organizowania pracy sobie i innych
  • Umiejętności angażowania pracowników i pociągania ich za sobą
  • Umiejętności sprawowania kontroli
  • Samodzielności, zdyscyplinowania, odpowiedzialności w działaniach
  • Praktycznej wiedzy na temat procesów logistycznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość SAP (mile widziana)

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • Opiekę medyczną i program sportowy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się