Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Konarzyce (pow. śremski), Śrem, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy liderem na rynku prefabrykatów systemów stropowych z blisko 30-letnim doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Śrem, Konarzyce (pow. śremski)

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja planu produkcji;
  • Ustawianie grafiku dla 2 zmian produkcji;
  • Nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych;
  • Bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesach produkcyjnych;
  • Kontrola, monitorowanie i ocena pracy podległego zespołu;
  • Zapewnienie łączności i odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy;
    poszczególnymi obszarami zakładu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane z zakresu budownictwa;
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 2 lata;
  • Umiejętność organizacji produkcji i kierowania zespołem;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Dokładność, sumienność oraz samodzielność;
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów do projektowania (Auto Cad).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o prężnie rozwijającym
    się zakładzie produkcyjnym;
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie powiązane z zaangażowaniem oraz realizacją celów;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się