Oferta pracy

Kierownik Zmiany (Powlekanie)

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Innowacji 1, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BASF Polska Sp. z o.o.

Innowacji 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów zmianowych, rozliczanie zleceń produkcyjnych oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji zmianowej przez podległych pracowników (raporty, wskaźniki SFM, karty pracy).

  • Nadzorowanie zgodności przebiegu procesów produkcyjnych z obowiązującą dokumentacją i przepisami a w szczególności bieżąca analiza parametrów, czasu pracy, ilości i jakości uzyskiwanego produktu, uzyskiwanych wskaźników zużycia surowców.

  • Odpowiedzialność za utrzymanie prawidłowych KPI działu, realizacja celów zleconych przez przełożonego.

  • Sporządzanie harmonogramu pracy podległego zespołu, zapewnianie wymaganej obsady linii, prowadzenie wymaganych zapisów w systemie SAP.

  • Odpowiedzialność za realizację bieżącego planu produkcji zgodnie z wymaganiami procesu produkcyjnego i podejmowanie koniecznych działań operacyjnych w celu jego realizacji.

  • Zgłaszanie nieprawidłowości związanych z jakością wytwarzanych produktów do działów wspomagających oraz przełożonego.

  • Wystawianie i zatwierdzanie zezwoleń na prace szczególnie niebezpieczne PtW.

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych, jakości oferowanych produktów oraz zwiększenie poziomu efektywnego funkcjonowania firmy.

  • Odpowiedzialność za prawidłowy materiałowy stan SAP i fizyczny w podległym obszarze.

  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.

  • Odpowiedzialność za znajomość i przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących wykonywanych zadań i obowiązków.

  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych oraz udział w przygotowaniu instrukcji technologicznych, procesowych, eksploatacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Praca na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub chemicznej oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem – 2 lata i więcej.

  • Umiejętności zarządzania zespole w sytuacjach kryzysowych.

  • Znajomość prawa pracy (czas pracy, przepisy ogólne).

  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC.

  • Znajomość narzędzi jakościowych: PPAP, APQP, FMEA, CP.

  • Znajomość IATF 16949.

  • Obsługa SAP.

  • Obsługa MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Zorientowanie na klienta.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji z zespołem.

  • Wspieranie różnorodności, wspieranie innowacji.

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity).

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Przewiń do profilu firmy