Oferta pracy

Kierownik zmiany magazynu

Nice To Fit YouO firmie

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Nice To Fit You to jedna z największych firm z branży spożywczej, działająca na rynku dań gotowych.
Aktualnie wraz z dynamicznym rozwojem biznesu, poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracownikami podczas zmiany
  • przyjmowanie towarów od dostawców (kontrola jakościowa i ilościowa)
  • wprowadzanie towarów na magazyn ( wewnętrzny system operacyjny)
  • dbanie o właściwe składowanie towarów w magazynie (FIFO)
  • kompletowanie i wydawanie towaru do produkcji
  • okresowe wykonywanie inwentaryzacji
  • dbanie o czystość w magazynach
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy min. kat. B
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy z produktami spożywczymi (mile widziane)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie podczas okresu próbnego
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie 3500 zł netto
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy