Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany

Mączka Sp. z o.o.

  • Stręgoborzyce (pow. krakowski)

    Stręgoborzyce (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniu hurtowni (m.in. kontrola stanów magazynowych, wydawanie towarów)

  • organizacja pracy w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zadań

  • organizacja i nadzór nad pracą podległych magazynierów

  • dbanie o porządek na magazynie zapewniający bezpieczne i higieniczne warunki pracy

  • dbałość o terminowość oraz jakość wysyłanego oraz przyjmowanego towaru

  • wdrażanie usprawnień mających na celu ciągłe podwyższanie jakości produktów

  • weryfikacja wykonanej pracy pod względem ilościowym i jakościowym

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POŻ

  • współpraca z innymi działami firmy ( m.in. zaopatrzenia, jakości)

  • dbanie o dyscyplinę pracy oraz mienie firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem w branży spożywczej

  • wykształcenie min. średnie techniczne – mile widziane wyższe

  • kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • biegła obsługa komputera

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • prace pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia

Mączka Sp. z o.o. jest hurtownią warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Przewiń do profilu firmy