Oferta pracy

Kierownik zmiany

INDUSTRIE MAURIZIO PERUZZO COMFORT sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik

Lider w branży włókienniczej - od wielu lat specjalizuje się w produkcji zarówno włókna poliestrowego ciętego, jak i wyrobów z włókna: włókniny wysokopuszystej oraz płaskiej.

Naszym atutem jest innowacyjne podejście do procesów produkcji - prowadzimy działalność produkcyjną w oparciu o technologie bezodpadowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • organizowanie pracy na zmianie, przydział obowiązków podległym pracownikom,
  • dbałość o warunki bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych oraz wstępnych SZJ dla nowo zatrudnianych pracowników,
  • pełna realizacja zadań produkcyjnych przy zachowaniu optymalnych warunków ekonomicznych,
  • dokumentowanie przebiegu oraz czasu pracy na zmianie,
  • realizacja zleceń i prowadzenie produkcji z zachowaniem optymalnych kosztów,
  • wypełnianie dokumentacji systemowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia Gr. 2 i 3 E, D,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • premie motywacyjne oraz uznaniowe,
  • niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • ubezpieczenia grupowe oraz zdrowotne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres siedziby firmy:

IMP COMFORT Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 15-17

58-100 Świdnica

bądź poprzez przycisk APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy