Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

MTS POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzyska 38
    Świebodzice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

MTS POLSKA sp. z o.o.

Wałbrzyska 38

Świebodzice

MTS Polska Sp. z o.o. -Międzynarodowa Firma z kapitałem niemieckim, działająca w branży metalowej. Jesteśmy producentem zaawansowanych metalowych pojemników służących do wspierania zautomatyzowanego załadunku i transportu części samochodowych dla branży Automotive. Naszymi głównymi odbiorcami są największe światowe koncerny samochodowe - Daimler, BMW, VW, Porsche.

Do nowego zakładu MTS Polska w Świebodzicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

- zarządzanie zespołem pracowników w obrębie jednej zmiany,

- nadzór procesu planowania i realizacji produkcji,

- zapewnienie przestrzegania obowiązujących standardów jakościowych,

- zapewnienie odpowiedniego stanu personelu w zależności od potrzeb,

- raportowanie wyników do kierownictwa,

- dbałość o przestrzeganie przepisów (w tym BHP) przez podległych pracowników,

- inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładach produkcyjnych,

- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,

- znajomość podstaw prawa pracy i zagadnień z zakresu BHP,

- umiejętność budowania zespołu i motywowania pracowników,

- dyspozycyjność – praca zmianowa,

- zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań

- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy:

- możliwość pracy w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,

- stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne