Oferta pracy

Kierownik Zmiany

IGLOTEXO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,

  • koordynowanie pracy maszyn i urządzeń w celu zapewnienia jakości produkcji,

  • współudział w planowaniu produkcji,

  • bieżące prowadzenie dokumentacji związanej z obsługiwaną produkcją i produktem.

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),

  • doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem oraz procesami produkcyjnymi,

  • komunikatywność, samodzielność oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie w procesie wdrożenia,

  • współpracę z liderem rynku FMCG,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.