Oferta pracy

Kierownik zmiany

PROMA POLANDO firmie

PROMA POLAND

Murarska 17

Tychy

Firma PROMA POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach zatrudni osobę do pracy
o następujących kwalifikacjach na stanowisko:

Główne zadania:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy swojego zespołu (ok. 40 osób) w trakcie zmiany produkcyjnej;
  • Kierowanie standardowymi procedurami firmy, udoskonalanie produkcji, rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowanie zmian i nowych narzędzi;
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;
  • Nadzór nad utrzymaniem obowiązujących standardów jakościowych;
  • Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem;
  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji – raportowanie wyników
  • Nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów dotyczących Gospodarki Odpadami;
  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu, proponowanie działań odnośnie szkoleń i rozwoju podległych pracowników;
  • Aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • Reagowanie na awarie występujące w podległym obszarze, we współpracy z zespołem Inżynierów;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S;
  • Udział w spotkaniach produkcyjnych;
  • Komunikacja z innymi obszarami (np. linia produkcyjna, magazyn, dział jakości, etc.) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne;
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (lub podobnego programu) oraz SAP;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz doskonała organizacja pracy;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętności zarządzania zespołem i zmianami w branży produkcyjnej;
  • Gotowość do intensywnej pracy przy jednoczesnym dbaniu o osiągnięcie ustalonych celów;
  • Umiejętność motywowania innych do pracy, bez potrzeby bezpośredniego nadzoru;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System Benefit
  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy