Oferta pracy

Kierownik Zmiany Utrzymania Ruchu

JOHNSON MATTHEY BATTERY MATERIALS

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie bezpiecznej kultury pracy poprzez zapewnienie zgodności ze standardami BHP i bezpieczeństwa procesowego JMBM, zgodności z ocenami ryzyka oraz systemami bezpiecznej pracy związanymi z działalnością inżynierską w JMBM Konin;

  • Zarządzanie zespołem utrzymania ruchu JMBM Konin zapewniając wsparcie produkcyjne;

  • Odpowiedzialność za dostępność maszyn - rutynowe działania prewencyjne (TPM i PPM), reaktywna ochrona w przypadku awarii oraz doskonalenie sprzętu;

  • Odpowiedzialność za tworzenie narzędzi Lean w ramach zmiany produkcyjnej;

  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych aż do ich przyczyn źródłowych i raportowanie do Kierownika Utrzymana Ruchu;

  • Zarządzanie rozwojem projektu JMBM Konin, współpraca z regionalnymi i wydziałowymi liderami technicznymi przy wdrażaniu najlepszych praktyk;

  • Budowanie relacji i współpracy w ramach Operacji JMBM;

  • Ocena analizy potrzeb szkoleniowych i rozwojowych Twojego zespołu;

  • Zdolność do zarządzania na wszystkich poziomach i umiejętność dostosowania stylu zarządzania tak, aby angażować i motywować pracowników;

  • Rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie urlopami, ustalanie priorytetów, motywowanie i rozwijanie zespołu zmianowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;

  • Znajomość pracy z systemami zarządzania jakością;

  • Duży nacisk na ciągłe doskonalenie i doświadczenie w TPM i Lean Manufacturing;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (lub podobnego programu) oraz SAP (lub analogiczny ERP);

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy;

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Umiejętności zarządzania zespołem technicznym i zmianami w branży produkcyjnej;

  • Umiejętność motywowania innych do pracy, nie potrzebując bezpośredniego nadzoru;

  • Gotowość do dynamicznej pracy przy jednoczesnym dbaniu o osiągnięcie ustalonych celów;

  • Znajomość języka angielskiego i języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawym projekcie typu greenfield - budowa nowego zakładu produkcyjnego;

  • Praca w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pozytywna i przyjazna atmosfera;

  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Johnson Matthey jest światowym liderem w dziedzinie zrównoważonych technologii. Wykorzystujemy naszą wiedzę naukową, aby wraz z naszymi klientami tworzyć rozwiązania, które realnie zmieniają otaczający nas świat. Nasza nauka i badania pomagają uczynić świat czystszym i zdrowszym dziś i dla przyszłych pokoleń. Działamy na rynku od ponad 200 lat, prowadząc działalność w ponad 30 krajach. Wspieramy potrzeby naszych klientów w 43 głównych zakładach produkcyjnych na całym świecie, zapewniając spójność i jakość, gdziekolwiek się znajdują.

Johnson Matthey Battery Materials to firma zajmująca się produkcją zaawansowanych materiałów do akumulatorów pojazdów elektrycznych. Jest firmą o zasięgu globalnym, opartą na materiałoznawstwie i elektrochemii.

Do naszego nowego zakładu produkcyjnego Johnson Matthey Battery Materials w Koninie, poszukujemy Kierownika Zmiany Utrzymania Ruchu który dołączy do zespołu Utrzymania Ruchu. Rola ta będzie polegać na wspieraniu Managera poprzez zarządzanie zespołem zmianowym pracowników technicznych.

Przewiń do profilu firmy