Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany Utrzymania Ruchu

JOHNSON MATTHEY BATTERY MATERIALSO firmie

  • Konin
    Konin, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie bezpiecznej kultury pracy poprzez zapewnienie zgodności ze standardami BHP i bezpieczeństwa procesowego JMBM, zgodności z ocenami ryzyka oraz systemami bezpiecznej pracy związanymi z działalnością inżynierską w JMBM Konin;
  • Zarządzanie zespołem utrzymania ruchu JMBM Konin zapewniając wsparcie produkcyjne;
  • Odpowiedzialność za dostępność maszyn - rutynowe działania prewencyjne (TPM i PPM), reaktywna ochrona w przypadku awarii oraz doskonalenie sprzętu;
  • Odpowiedzialność za tworzenie narzędzi Lean w ramach zmiany produkcyjnej;
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych aż do ich przyczyn źródłowych i raportowanie do Kierownika Utrzymana Ruchu;
  • Zarządzanie rozwojem projektu JMBM Konin, współpraca z regionalnymi i wydziałowymi liderami technicznymi przy wdrażaniu najlepszych praktyk;
  • Budowanie relacji i współpracy w ramach Operacji JMBM;
  • Ocena analizy potrzeb szkoleniowych i rozwojowych Twojego zespołu;
  • Zdolność do zarządzania na wszystkich poziomach i umiejętność dostosowania stylu zarządzania tak, aby angażować i motywować pracowników;
  • Rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie urlopami, ustalanie priorytetów, motywowanie i rozwijanie zespołu zmianowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • Znajomość pracy z systemami zarządzania jakością;
  • Duży nacisk na ciągłe doskonalenie i doświadczenie w TPM i Lean Manufacturing;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (lub podobnego programu) oraz SAP (lub analogiczny ERP);
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętności zarządzania zespołem technicznym i zmianami w branży produkcyjnej;
  • Umiejętność motywowania innych do pracy, nie potrzebując bezpośredniego nadzoru;
  • Gotowość do dynamicznej pracy przy jednoczesnym dbaniu o osiągnięcie ustalonych celów;
  • Znajomość języka angielskiego i języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Udział w ciekawym projekcie typu greenfield - budowa nowego zakładu produkcyjnego;
  • Praca w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pozytywna i przyjazna atmosfera;
  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny (PPE).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

JOHNSON MATTHEY BATTERY MATERIALS

Johnson Matthey jest światowym liderem w dziedzinie zrównoważonych technologii. Wykorzystujemy naszą wiedzę naukową, aby wraz z naszymi klientami tworzyć rozwiązania, które realnie zmieniają otaczający nas świat. Nasza nauka i badania pomagają uczynić świat czystszym i zdrowszym dziś i dla przyszłych pokoleń. Działamy na rynku od ponad 200 lat, prowadząc działalność w ponad 30 krajach. Wspieramy potrzeby naszych klientów w 43 głównych zakładach produkcyjnych na całym świecie, zapewniając spójność i jakość, gdziekolwiek się znajdują.

Johnson Matthey Battery Materials to firma zajmująca się produkcją zaawansowanych materiałów do akumulatorów pojazdów elektrycznych. Jest firmą o zasięgu globalnym, opartą na materiałoznawstwie i elektrochemii.

Do naszego nowego zakładu produkcyjnego Johnson Matthey Battery Materials w Koninie, poszukujemy Kierownika Zmiany Utrzymania Ruchu który dołączy do zespołu Utrzymania Ruchu. Rola ta będzie polegać na wspieraniu Managera poprzez zarządzanie zespołem zmianowym pracowników technicznych.

Aktualne oferty pracodawcy
11377

Kierownik Zmiany Utrzymania Ruchu, Konin