Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Zmiany (Utrzymanie Ruchu)

LENTEX S.A.O firmie

LENTEX S.A.

Powstańców Śląskich 54

Lubliniec

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracownikami na stanowiskach mechanika, elektromontera, automatyka;

  • organizowanie i nadzór napraw oraz konserwacji na wydziałach produkcyjnych;

  • analiza przyczyn i skutków awarii;

  • konsultacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych;

  • nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków;

  • przygotowywanie rocznych planów remontów;

  • nadzór nad wykonawcami prac remontowych oraz modernizacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne;

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika zmianowego / brygadzisty / lidera w dziale Utrzymania Ruchu;

  • ogólna znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • uprawnienia SEP - Dozór i Eksploatacja;

  • znajomość zasad prowadzenia prac konserwacyjnych i remontowych urządzeń;

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w systemie trzyzmianowym;

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

LENTEX S.A.

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.

LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy