Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany w Centrum Dystrybucyjnym

Kaufland Logistik VZ 3 GmbH & Co. KG

  • Möckmühl, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • intensywne wdrożenie się do pracy oraz stopniowe przygotowywanie się do przyszłych zadań na stanowisku kierowniczym

  • monitorowanie i analiza najważniejszych wskaźników logistycznych oraz przekrojowe zarządzanie i optymalizowanie przebiegu procesów magazynowych

  • opracowywanie propozycji usprawnień wewnątrzzakładowego transportu w celu magazynowania i komisjonowania towaru

  • prowadzenie i rozwój podległych pracowników (komisjonerów i operatorów wózków widłowych)

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego w zakresie logistyki lub ekonomii lub wykształcenia średniego o profilu ekonomicznym z doświadczeniem w logistyce

  • w idealnym przypadku doświadczenia w kierowaniu zespołem

  • zdolności analitycznego oraz logistycznego myślenia, jak również dobrej umiejętności obsługi komputera (MS Office)

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, umiejętności pracy w zespole, wykazywania własnej inicjatywy oraz otwartości na zmiany

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zgodnie z taryfą handlu detalicznego i obowiązującym układem zbiorowym oraz liczne stałe dodatki do pensji

  • 30 dni płatnego urlopu

  • Indywidualne możliwości rozwoju dzięki szerokiej gamie kursów dokształcających

  • Wsparcie w godzeniu życia zawodowego i prywatnego

  • Oferty rabatowe i szeroki wachlarz usług dodatkowych, np. zakładowe programy emerytalne i świadczenia związane z budową kapitału

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Przewiń do profilu firmy

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!