Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany w Centrum Logistycznym

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Kierownik
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • organizacja i nadzór nad przepływem towarów
    • zarządzenie podległą zmianą i koordynowanie pracy poszczególnych obszarów magazynowych
    • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej, nadzór nad jej prawidłowym obiegiem
    • przestrzeganie procedur funkcjonowania magazynu i procesów logistycznych zachodzących w magazynie
    • kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze magazynowym
    • przygotowanie i prowadzenie inwentaryzacji
    • dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur BHP

    Oczekujemy:

    • wykształcenia co najmniej średnie (preferowany profil logistyczny)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
    • bardzo dobrej znajomości procesów magazynowych
    • bardzo dobrej znajomości programów magazynowych klasy WMS
    • mile widziana znajomość systemu Quguar
    • samodzielności, komunikatywności, kreatywności
    • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    top
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    • przyjazną atmosferę pracy
    top