Ta oferta pracy jest nieaktualna od 498 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany w dziale produkcji

  • Kłodzko, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 10.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych, w związku z projektami nowych uruchomień i pozyskaniem nowych projektów poszukuje obecnie:

    Team leader’a / Kierownika zmiany w dziale produkcji
    Miejsce pracy: Kłodzko
    Region: dolnośląskie

    Osoba na stanowisku kierownika zmianowego zarządza zespołem do 30 pracowników produkcyjnych i dba o optymalną współpracę w zespole. Jest ona odpowiedzialna za wyniki w zakresie jakości, ilości i wydajności przydzielonego jej zespołu. Ponadto, jest również odpowiedzialna za proces produkcji i efekt końcowy zespołu oraz planowanie na podstawie zamówień.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad organizacją pracy oraz skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników
    • zapewnienie bezpieczeństwa w powierzonym obszarze
    • zapewnienie ciągłości produkcji przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców
    • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji
    • nadzór nad rozliczeniami materiałowymi produkcji

    Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

    • dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację ustną i pisemną
    • wykształcenie minimum średnie zawodowe/ techniczne
    • doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym w firmie z branży produkcyjnej
    • praktyczną znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
    • jest gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • umiejętność obsługi aplikacji pakietu Microsoft Office

    Oferta:

    • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
    • praca w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
    • szeroki pakiet szkoleń
    • możliwość podnoszenia kompetencji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania