Oferta pracy

Kierownik Zmiany w Dziale Produkcji

Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna

  • Libiąż

    Libiąż, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą 20 osobowego zespołu pracowników produkcyjnych,

  • raportowanie przebiegu procesu produkcyjnego, zgodnie ze standardem firmy,

  • odpowiadanie za jakość i ilości produkowanych wyrobów,

  • branie czynnego udziału przy standaryzacji i doskonaleniu procesu produkcyjnego,

  • poszukiwanie możliwości ciągłego doskonalenia organizacji i efektywności pracy,

  • odpowiadanie za działania z zakresu Lean Manufacturing (5S, Kaizen),

  • praca w środowisku MS office 365 oraz MES.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne, wykształcenie na poziomie licencjatu będzie dodatkowym atutem,

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji, na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem produkcyjnym,

  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umową o pracę,

  • cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania,

  • możliwość zdobywania doświadczeń w innowacyjnej firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • bonusy świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin