Oferta pracy

Kierownik Zmiany w Dziale Produkcji

Voyant Beauty Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stryków, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Obowiązki na w/w stanowisku:

  • Nieustanna kontrola procesu oraz nadzór nad organizacją produkcji podległej zmiany;
  • Realizacja planu produkcyjnego - kontrolowanie efektywności wykorzystania w procesie produkcji zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych;
  • Cogodzinna kontrola raportów produkcyjnych - ewidencjonowanie przebieg produkcji;
  • Przydzielenie pracowników do realizacji poszczególnych zadań, monitorowanie ich obciążenia;
  • Dbanie o prawidłowe rozpoczęcie zmiany, przekazanie i zakończenie zmiany produkcyjnej;
  • Codzienne monitorowanie oraz przestrzeganie zasad BHP;
  • Szkolenie nowych pracowników i współpracowników;
  • Znajomość oraz przestrzeganie filozofii 5S;
  • Prowadzenie i nadzór nad wymaganą dokumentacją produkcyjną;
  • Doskonalenie i usprawnianie standardów, procesów produkcyjnych oraz promocja planów ulepszających;
  • Prowadzenie i nadzór nad wymaganą dokumentacją produkcyjną.

Wymagania na w/w stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku 0,5- 2 lata;
  • Dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność kierowania dużym zespołem produkcyjnym;
  • Szkolenie podległego personelu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w przyjaznym środowisku zawodowym;
  • Współpracę z młodym zaangażowanym zespołem;
  • Możliwość szkoleń i rozwijanie kwalifikacji zawodowych.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy