Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany w Dziale Recepcji

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, WarsawO firmie

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Krakowskie Przedmieście 42/44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Chcielibyśmy, żebyś zaopiekował/-a się naszymi gośćmi podczas ich pobytu, zadbał/-a o ich pierwsze doświadczenia w hotelu.

  • Dodatkowo chcemy, żebyś pokierował/-a zespołem recepcjonistów podczas prowadzonej zmiany, wsparł/-a ich w trudnej sytuacji z gościem oraz był/-a ich przewodnikiem/mentorem na zmianie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w hotelu pięciogwiazdkowym przy bezpośredniej obsłudze gości na podobnym stanowisku;

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem;

  • znajomość hotelowych systemów rezerwacyjnych/ Opera;

  • umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników;

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;

  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • wysoka kultura osobista;

  • zorientowanie na jakość obsługi gości;

  • dyspozycyjność (praca zmianowa).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe;

  • kartę Multisport, imprezy integracyjne, bony świąteczne;

  • komfortowe warunki pracy – rano kawę a popołudniu smaczny posiłek;

  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach na całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;

  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;

  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;

  • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;

  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne