Oferta pracy

Kierownik zmiany w Dziale Utrzymania Ruchu

PROMET S.A.

  • ul. Główna 21, Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

PROMET S.A.

ul. Główna 21

Starachowice

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie i nadzór nad okresowymi harmonogramami przeglądów technicznychi remontów maszyn i urządzeń w oparciu o analizę ich sprawności technicznej

  • nadzór nad przeglądami oraz dokumentacją UDT

  • nadzór nad usuwaniem bieżących awarii, analizą przyczyn i skutków awarii związanych z pracą maszyn i urządzeń.

  • nadzór nad procesami modernizacji, optymalizacji i inwestycji w park maszynowy oraz planowanie działań wyprzedzających w celu eliminacji źródeł częstych awarii

  • współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajności

  • współpraca z działem produkcji w celu synchronizacji prac operatorów i serwisów zewnętrznych

  • zapewnienie optymalnego działania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia techniczne (mechanika, automatyka, mechatronika)

  • uprawnienia SEP – dozór i eksploatacja

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz odczytywanie dokumentacji technicznej

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w zakładzie produkcyjnym

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość technologii, eksploatacji, naprawy maszyn i urządzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

PROMET S.A.

Promet S.A. jest jednym z największych zakładów w Polsce produkującym gwoździe. Działamy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gwoździ do produkcji EURO palet, wbijarek pneumatycznych, łączonych papierem, plastikiem i drutem, pierścieniowych, gładkich, skrętnych, kwadratowych i ze stali nierdzewnej. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki którym nasze produkty są na najwyższym światowym poziomie.

Przewiń do profilu firmy