Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DTW Logistics Sp. z o.o. Sp. k. Kopytów 44E, 05-870 Błonie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie, z aktualnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DTW Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Kierownik zmiany w magazynie cross-dock

DTW Logistics Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu

  • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem rozładunków i załadunków towarów oraz relokacji w magazynie

  • Podnoszenie jakości i efektywności pracy podległej zmiany

  • Dbanie o przepływ informacji

  • Optymalizowanie procesów magazynowych

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie higieny oraz bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w magazynie typu cross - dock

  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Szybka reakcja oraz bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Perspektywa stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

DTW LOGISTICS – to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową e- commerce oraz usługi celne. „Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta”. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje