Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierownik zmiany w magazynie

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 6005 000 brutto / mies.
  • Ciepłownicza 23c, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ciepłownicza 23c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy podległego zespołu

  • Terminowe zapewnienie narzędzi niezbędnych do pracy

  • Wsparcie zespołu w wykonywaniu obowiązków (kompletacja zamówień, przyjmowanie dostaw itp.)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Znajomość system WMS lub innego programu magazynowego

  • Uczciwość, skrupulatność i punktualność

To oferujemy

  • Umowę zlecenie lub o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Pracę w trybie zmianowym (2 zmiany)

  • Pracę w dobrze zgranym zespole

  • Szkolenia związane z zarządzaniem czasu pracy, z optymalizacją techniczną pracy w magazynie