Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany w magazynie meblowym

G.M.J. BEJOT sp. z o.o.O firmie

4 5005 600 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe przyjęcie towarów: ilościowe, jakościowe

  • prawidłowa kompletacja wysyłek do odbiorców

  • dbanie o zgodność stanów magazynowych rzeczywistych z ewidencyjnymi

  • organizacja oraz nadzór nad prawidłową pracą zespołu

  • Załadunek i rozładunek aut

  • Praca dwuzmianowa 8:00 -16:00 i 14:00 – 20:00

  • Od poniedziałku do piątku

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • praktyczna znajomość obsługi komputera

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zniżkę 30% na naprawy auta w naszym warsztacie

  • Wynagrodzenie 4500 brutto 5600 brutto