Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany w Restauracji KFC

AmRest Sp. z o.o. - KFCO firmie

  • Baranów (pow. grodziski)
    Baranów (pow. grodziski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w Restauracji
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych Gości
  • Dbanie o najwyższą jakość serwowanych produktów
  • Wsparcie zespołu na stanowiskach pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub prowadzeniu samodzielnych projektów
  • Pozytywnego nastawienia do realizacji zadań i celów sprzedażowych
  • Elastyczność i otwartość na zmiany
  • Dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie – oferujemy umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb m.in.: pakiet medyczny, karta Multisport, vouchery zakupowe, prywatny program oszczędnościowy
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Ekstra premie za osiągane wyniki
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wewnętrzne szkolenia
  • system premiowy

AmRest Sp. z o.o. - KFC

Wierzymy, że świeżo przygotowany posiłek smakuje najlepiej!". To jest sedno wszystkiego w KFC. AmRest prowadzi ponad 900 restauracji KFC w Europie, dostarczając rocznie ponad 3,35 miliona świeżo przyrządzonych kubełków.

Wszystko zaczęło się ponad 70 lat temu od jednego kucharza, założyciela marki, pułkownika Harlanda Sandersa, który stworzył wkrótce słynny na cały świat przepis, oparty na liście sekretnych ziół i przypraw wydrapanych na odwrocie drzwi do jego kuchni. AmRest prowadzi KFC w całej Europie już od 28 lat. W KFC lubimy spędzać czas z innymi i stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi goście codziennie wychodzą z restauracji KFC zadowoleni.

Każda przygotowana kanapka, napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć gościom jak najlepsze produkty.

Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego chcesz stać się częścią naszej EKIPY – zapraszamy. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, nauczysz się prowadzić biznes, zarządzać zespołem i podejmować niezależne decyzje. Z nami rozwiniesz również umiejętności przywódcze. Twój rozwój czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Kierownik Zmiany w Restauracji KFC, Baranów (pow. grodziski)