Oferta pracy

Kierownik Zmiany w Restauracji Pizza Hut

AmRest Sp. z o.o.O firmie

3 6004 000 brutto / mies.
  • Ełk, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to Pizza Hut, KFC, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 1700 restauracjami i kawiarniami w 16 krajach, zatrudniając ponad 30 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!” dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.

KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI PIZZA HUT

Twoje zadania:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wyników oraz wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie Gościom 100% satysfakcji
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu

Nasza obietnica

  • Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Premie za wyniki i osiągnięcia
  • Wybór dodatkowych bonusów w ramach pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, voucher/ zakupowe i in.)
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w specjalnych cenach

Zakres wynagrodzenia

  • 3600-4000 brutto

Ełk - Aplikuj

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne