Kierownik Zmiany w restauracji Pizza Hut

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2017-08-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-09-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to Pizza Hut, KFC, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 1300 restauracjami i kawiarniami w 13 krajach, zatrudniając ponad 20 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „Bring Fun to Life!”, dostarczamy naszym klientom wyborne smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.amrest.eu.

W związku z dynamicznym rozwojem marki PIZZA HUT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY
W RESTAURACJI PIZZA HUT
Miejsce pracy: Olsztyn
Miejsce szkolenia: OLSZTYN

Nasza Obietnica:

  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu (80% stanowisk obsadzanych jest wewnątrz firmy)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Wybór dodatkowych bonusów w ramach pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, vouchery zakupowe i in.)
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks – w bardzo przystępnych cenach

Twoje zadania:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wyników oraz wybranych kategorii kosztowych, związanych z produktami oraz prawidłowym funkcjonowaniem restauracji
  • Zapewnianie Gościom 100% satysfakcji - poprzez dostarczanie produktów jak najwyższej jakości oraz wyjątkowego poziomu obsługi
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę
  • Motywowanie i docenianie pracowników, aby osiągali jak najlepsze wyniki

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, związane z działalnością w organizacjach studenckich lub prowadzeniem samodzielnych projektów
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PIZZA HUT!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”
Administratorem danych  jest AmRest Sp. z o.o. z siedzibą przy pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-356 Wrocław. Dane osobowe podane w ankiecie przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z  bieżącą rekrutacją i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się