Oferta pracy

Kierownik zmiany w Restauracji

Altera Sp. z o.o.O firmie

  • Łąkowa 1
    Warka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Altera Sp. z o.o.

Łąkowa 1

Warka

Firma Altera Sp. z o.o. zarządzająca czterogwiazdkowym Hotelem Sielanka nad Pilicą**** w Warce, poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzenie i kierowanie zespołem podczas zmiany w restauracji
  • Dbałość o wysokie standardy obsługi
  • Zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji naszych Gości
  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu,
  • Szkolenie podległego personelu
  • Koordynacja i nadzór nad  imprezami zorganizowanymi na terenie hotelu (wesela, bankiety, imprezy integracyjne
  • Obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji-w razie potrzeby

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Pozytywna energia, komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
  • Wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub umowa o współpracę
  • Szkolenie, możliwość awansu i rozwoju
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zamieszkania na miejscu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy