Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zmiany w sortowni opakowań wtórnych

  • Großbeeren, Niemcy
  • Kierownik
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Skontaktuj się z nami i wyjedź!

    Firma REMAX Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Pracy z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Naszą misją jest odpowiednie dopasowanie profilu Kandydata do oferowanego stanowiska. Pomagamy podjąć zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Großbeeren

    Miejsce pracy: Niemcy- Großbeeren

    Obowiązki:

    • Kierownictwo zmianowe w systemie 3-zmianowym
    • Zarządzanie personelem
    • Wdrażanie nowych pracowników
    • Sporządzanie grafików pracowniczych, planowanie zatrudnienia
    • Koordynacja przebiegu pracy
    • Optymalizacja efektywnych procesów pracy
    • Monitorowanie i nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP

    Wymagania:

    • Techniczne rozumowanie, predyspozycje praktyczne
    • Zdolności przywódcze oraz asertywność
    • Niezawodność i dobre umiejętności organizacyjne
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dużym atutem
    • Lojalność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę na pełny etat z niemieckim pracodawcą
    • Wynagrodzenie dostosowane do osiąganych wyników
    • Przeszkolenie i kompetentne wprowadzenie w zakres obowiązków
    • Odpowiedzialna praca
    • Udział w bezpośrednim procesie decyzyjnym
    • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
    • Możliwość długofalowej współpracy

    Wyślij do nas swoje CV,  a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zapraszamy również na naszą stronę www.remax-praca.pl.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest REMAX Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 25, 45-086 Opole (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7765). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

     Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

    bottom