Oferta pracy

Kierownik Zmiany w strefie topienia

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Brembo to znana włoska marka, która od ponad 50 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w 19 krajach, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki nieustannemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Wszystko jednak zaczyna się w jednym z kilkunastu piecy indukcyjnych usytuowanych w strefie topienia (Melting Area) i obsługiwanych przez zespół Operatorów o różnych specjalizacjach. Odpowiadając na potrzeby produkcji dla naszych Klientów dokonaliśmy reorganizacji pracy w strefie, dzięki której mamy nowe miejsce pracy:

Twoim głównym celem, jako Kierownika Zmiany będzie zapewnienie poprawnej realizacji planu produkcji poprzez zarządzanie zespołem pracowników i parametrami procesów produkcyjnych.

Twoje zadania:

  • kontrola procesu produkcyjnego w poszczególnych fazach (piece indukcyjne) i zapewnienie jego poprawnej realizacji
  • rozwój, motywowanie i wspieranie zespołu pracowników
  • zapewnienie dotrzymania standardów: BHP, jakościowych i procesowych w zakresie odlewania żeliwa
  • współpraca z działami linii końcowej, utrzymania ruchu, logistyki, jakości, technologii i zakupów
  • prowadzenie wstępnej diagnozy i informowanie odpowiednich służb w przypadku nieprawidłowości w działaniu maszyn i urządzeń
  • proponowanie rozwiązań usprawniających

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz:

  • 2-3 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość narzędzi lean w obszarze produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4brygadowym
  • umiejętność analizowania oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • znajomość programów: excel, power point

Docenimy także:

  • doświadczenie zdobyte w branży automotive lub przemyśle ciężkim o wysokim stopniu uprzemysłowienia

Kiedy Ty będziesz przewodzić swojej Brygadzie, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • premie miesięczne
  • premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN

Rozwój w stabilnej i nowoczesnej firmie produkcyjnej:

  • praca w jednej z najnowocześniejszych Odlewni żeliwa w Europie
  • praca na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport oraz OK System dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna

Kliknij przycisk aplikuj, aby wysłać do nas CV.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne