Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Klient Pracuj.plO firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynacja pracy zapewniająca efektywne wykorzystanie parku maszynowego oraz dostępnych zasobów,

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym,

  • nadzór nad wdrożeniem nowych projektów w firmie od strony działu produkcji,

  • kontrola i nadzór przebiegu procesu produkcji oraz bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów,

  • analiza planów produkcyjnych,

  • monitorowanie, rozliczanie i przygotowywanie raportów dotyczących wyników produkcyjnych,

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników oraz nadzór nad szkoleniem nowych operatorów,

  • wprowadzanie usprawnień na liniach produkcyjnych w celu podnoszenia wydajności,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur wewnętrznych;

  • raportowanie do przełożonego (wypadki, absencje, awarie),

  • współpraca z innymi działami, np. Jakości, Utrzymania Ruchu, Logistyki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem pracowników,

  • doświadczenie w zarzadzaniu produkcją,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • znajomość rysunku technicznego oraz zagadnień Lean Manufacturing,

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • chęć do podejmowania nowych wyzwań,

  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,

  • gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym,

  • znajomość pakietu Microsoft Office (głównie MS Excel) oraz programów klasy ERP.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie i w przyjaznej atmosferze,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • dodatek do dojazdów do pracy,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i osiągniętym wynikom.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • darmowe obiady

Klient Pracuj.pl

Nowoczesna firma produkcyjna, znajdująca się w okolicach Wałbrzycha, zajmująca się obróbką metali, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kierownika zmianowego.

Przewiń do profilu firmy