Oferta pracy

Kierownik Zmiany

NOWEL Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dwóch zakładach produkcyjnych nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Kluczowy dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik ZmianyNumer ref.: KZ/1/2020

Miejsce pracy: Legionowo

Zakres zadań:

  • zarządzanie podległym zespołem podczas zmiany produkcyjnej,  w tym nadzór nad przestrzeganiem warunków bezpieczeństwa
  • dbanie o realizację planu produkcyjnego
  • nadzór nad poprawnym przebiegiem działań produkcyjnych, w tym kontrola przepływu surowców i realizacji zamówień oraz zarządzanie dokumentacją procesową

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Zmiany lub Brygadzisty
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły)
  • umiejętność zarządzania załogą na zmianie
  • dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcji  pod kątem wykonania planu produkcyjnego,  wydajności oraz jakości produktu
  • dobra znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość  SAP w obszarze produkcji
  • znajomość jez. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w procesach związanych z wdrażaniem syst. Lean, Kaizen

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym środowisku technologicznym
  • szkolenia
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz możliwość skorzystania z dodatkowe ubezpieczenia NW

Administratorem danych jest NOWEL Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowo 05-120, Szarych Szeregów 11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy