Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Zmiany

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, zagranicznej firmy, wchodzącej na polski rynek, zajmującą się produkcją innowacyjnych, ekologicznych środków zwalczających insekty poszukujemy Kierownika Zmiany.

Kierownik ZmianyNumer ref.: /672/04/2021/JM/68834

zadania

  • kierowanie zespołem produkcji (16 osób);
  • diagnozowanie awarii oraz drobne naprawy maszyn produkcyjnych;
  • praca ze środkami chemicznymi – przygotowanie mieszanki do produkcji;
  • kontrola dawek do produkcji;
  • kontrola pracy urządzeń i maszyn;
  • kontrola jakości;
  • znajomość przepisów BHP produkcji;
  • raportowanie stanów produkcyjnych;
  • monitoring odpadów;

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu ludźmi na produkcji (2-4 lat);
  • praktyki w pracy z maszynami produkcyjnymi;
  • zmysłu technicznego - znajomości działania pneumatyki;
  • znajomości języka angielskiego - jako mile widziane

oferujemy

  • umowę o pracę;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • pracę przy nowoczesnej linii produkcyjnej;
  • tryb pracy 1 zmianowy (praca od poniedziałku do piątku, w trybie 8h)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne