Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Legendarna sieć PAUL

    zarządzana w Polsce przez LS travel foodservice Poland

    poszukuje kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    KIEROWNIK ZMIANY
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie zmianą i podległym personelem
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi
    • Nadzorowanie standardów jakości wydawanych dań i produktów
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz kontrola kosztów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej
    • Znajomości technik sprzedażowych i profesjonalnej obsługi Gości
    • Umiejętność kierowania zespołem, inspirowania i motywowania ludzi
    • Umiejętności kontroli kosztów i realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Umiejętności organizacji pracy i ustalenia priorytetów
    • Pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
    • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego
    • Znajomości systemu HACCP i BHP
    • Odpowiedzialności i sumienności
    • Dyspozycyjności
    • Aktualnej książeczki dla celów sanitarno – epidemiologicznych

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ls-tfp.pl, wpisując w tytule wiadomości: "Kierownik Zmiany."

    Wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.2009 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr.101, poz. 926 z 2002 r. ze zmianami).