Kierownik Zmiany

  • Wierzbice (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dołącz do zespołu LEONI Kabel Polska. Zdobądź nowe umiejętności w jednym z najnowocześniejszych zakładów grupy LEONI w Europie. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który zatrudnia obecnie około 81 tysięcy pracowników w 31 krajach na świecie. W naszym zakładzie w podwrocławskich Wierzbicach pracuje już prawie 500 osób. Rozwijamy się tak szybko, jak świat wokół nas, dlatego wciąż tworzymy nowe miejsca pracy.

Dlaczego to dobre miejsce pracy dla Ciebie?
Doceniamy aktywną pracę i zaangażowanie, które budują wspólny sukces i dobrą atmosferę współpracy. Inwestujemy w pracowników chcących się rozwijać zapewniając wsparcie i szkolenia. Dajemy możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności cenionych na rynku pracy. Co więcej, działając od ponad 100 lat na rynku gwarantujemy stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dojazdów do pracy, a także kursów językowych). Praca w LEONI Kabel Polska to inwestycja w siebie i niepowtarzalna szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku. Aplikuj!

Poznaj nas bliżej! www.leoni-polska.com

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Wierzbice (pow. wrocławski)

Zadania:

  • Dbałość o zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Dbanie o zachowanie wysokich standardów jakości produktów
  • Wsparcie Kierownika Działu w zadaniach operacyjnych
  • Odpowiedzialność za osiągane przez zespół cele produkcyjne
  • Optymalna organizacja pracy zespołu
  • Planowanie i kontrolowanie czasu pracy
  • Motywowanie Pracowników oraz aktywne wsparcie zespołu
  • Odpowiedzialność za dyscyplinę i bezpieczeństwo podległego zespołu
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie raportów produkcyjnych

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku liderskim w zespole produkcyjnym, mile widziane w branży automotive
  • Zdolności przywódcze i organizatorskie
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing np. Kaizen, 5S, TPM, SMED
  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych np. PPAP, diagram Ishikawy, diagram Pareto, FMEA
  • Znajomość podstawowych zagadnień z kodeksu pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Nowoczesne technologie i systemy pracy
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • Atrakcyjny system szkoleń
  • Dodatek za dojazd
  • Dodatek weekendowy
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, stołówka pracownicza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

LEONI Kabel Polska Sp. z o. o.
ul. Oławska 10, Wierzbice, 55-040 Kobierzyce
tel.: 71/ 360-54-62
e-mail: oferty.pracy@leoni.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się