Oferta pracy

Kierownik Zmiany

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.O firmie

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.

Żeromskiego 16

Wolsztyn

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Wolsztynie poszukuje kandydata na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej lub produkcyjnej
  • Umiejętność zarządzania pracownikami (delegowanie i rozliczanie zadań)
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, samodzielność
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy

Obowiązki:

  • Zarządzanie i planowanie pracy podległego zespołu
  • Nadzór i realizacja zadań Działu Produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami
  • Dbanie o jakość, produktywność i bezpieczeństwo stanowisk pracy
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Ścisła współpraca z pozostałymi Kierownikami Działów
  • Praca w systemie podstawowym (8h)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Premie i dodatki
  • Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy