Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i koordynacja pracy zespołu podczas zmiany,
    • Nadzór nad przebiegiem produkcji,
    • Raportowanie wyników zleconej pracy,
    • Realizacja założonych planów produkcyjnych
    • Szkolenie, wdrażanie, motywowanie oraz ocena pracy podległego zespołu,

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe mile widziane średnie,
    • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku w obszarze produkcyjnym,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Nastawienie na realizację celów
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Umiejętność zarządzania grupa oraz pracy w zespole,
    • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie czterobrygadowym (zmiany 12. godzinne),

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
    • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,
    • Bogaty pakiet benefitów m. in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,
    • Dofinansowanie do posiłków,
    • Możliwość korzystania ze strefy relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.