Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany

Max Poland Sp. z o.o.O firmie

28,00–31,00
brutto / godz.

Max Poland Sp. z o.o.

plac Dominikański 3

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za planowanie i prowadzenie zmiany zgodnie ze standardami MAX - tak, jesteśmy szaleni na punkcie jakości!
  • Zapewnienie dobrej komunikacji między pracownikami w trakcie prowadzonej zmiany
  • Praca na każdym ze stanowisk – manager daje przykład!
  • Utrzymywanie doskonałej obsługi klienta i wysokiego poziomu satysfakcji wśród naszych Gości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży gastronomicznej - warunek konieczny
  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu – zadań jest wiele, ale kluczem do sukcesu jest sprytnie je rozplanować!
  • Dużo pozytywnej energii – z takimi osobami można góry przenosić!

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Od 28 pln/h brutto podstawy,
  • Bonus za polecenie znajomych do pracy,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Kartę zniżkową, którą wykorzystasz we wszystkich naszych restauracjach,
  • Szkolenia i treningi, które wprowadzą cię w świat MAXa,
  • Dodatek za dojazd do pracy (dotyczy Łomianek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako kierownik zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji?

Tak, rozwój to część naszej kultury.

Wybieraj z naszego

zrównoważonego menu.

Kierownik Zmiany, plac Dominikański 3, Stare Miasto, Wrocław