Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik zmiany- produkcja

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli masz doświadczenie w pracy na produkcji na stanowiskach liderskich, potrafisz zarządzać pracownikami, zmianą i grafikami, a Twoim celem jest rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji - aplikuj już teraz, mamy dla Ciebie pracę.

    kierownik zmiany / zastępca kierownika zmiany - produkcja
    Nr ref.: /442/01/2018/AG/10838
    Goleniów
    obowiązki:
    • organizowanie i nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
    • zarządzanie zespołem
    • udział w działaniach produkcyjnych
    • przygotowywanie raportów
    • osiąganie określonej wydajności produkcyjnej przy zachowaniu wymaganych standardów
    • aktywny udział w uruchamianiu nowej linii produkcyjnej
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • współpraca z siedzibą główną firmy w Belgii
    • obsługa i kontakt z klientem zewnętrznym
    • dbałość i przestrzeganie przepisów BHP
    oferujemy:
    • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
    • umowę o pracę + dodatki pozapłacowe
    • premie, nagrody, bonusy świąteczne
    • szkolenia
    • bezpłatny transport do pracy z wybranych miejscowości powiatu goleniowskiego
    oczekujemy:
    • wykształcenia min. średniego technicznego
    • umiejętności zarządzania podległym zespołem pracowników
    • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym
    • sumienności i odpowiedzialności
    • gotowości do pracy zmianowej
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47