Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

EUROWAFEL sp. z o.o. sp. k.

  • Zator

    Zator, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac podległego zespołu,

  • dbanie o wysoką jakość produkcji na wszystkich etapach zgodnie z systemem IFS,

  • monitorowanie realizacji założonych planów produkcyjnych,

  • planowanie grafików pracy,

  • motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych,

  • współpracę z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność i otwartość na wyzwania zawodowe,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • obsługa komputera i systemów zarządzania produkcją,

  • znajomość systemów HACCP i IFS

  • zaangażowanie, sumienność i dokładność,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,

  • umiejętność dzielenia się swoją wiedzą i wspierania swoich podwładnych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

To oferujemy

  • pracę w siedzibie naszej firmy, w Zatorze,

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje.

O nas

Eurowafel sp. z o.o. sp.k - producent wysokiej jakości wafli oraz produktów zbożowo-ryżowych na bazie naturalnych składników i tradycyjnych receptur, które są znane w całej Polsce.