Ta oferta pracy jest nieaktualna od 620 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zw. z Gospodarką Odpadami

  • Łowicz, Łódź, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Brzeziny, łódzkie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK ZW. Z GOSPODARKĄ ODPADAMI
    Nr ref.: KIER_Odpa/2017
    Miejsce pracy: Gmina Skierniewice
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    Rodzaj pracy: stała
    Ilość wakatów: 1

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania.
    • Realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach.

    Nasze wymagania:

    • Preferowane wykształcenie techniczne.
    • Umiejętności logicznego i technicznego myślenia.
    • Min. rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
    • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz pracy w zespole.
    • Praktyczna znajomość przepisów  związanych z ochroną środowiska, oraz prawa pracy, BHP i ochrony środowiska.
    • Chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia.

    Twoje zadania:

    • Kierowanie zakładem zajmującym się gospodarką odpadami
    • Organizacja i monitorowanie procesów w firmie.
    • Zarządzanie pracownikami (organizacja i rozliczanie pracy, motywacja i rozwój).
    • Współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia prawidłowego poziomu realizacji zadań.
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji procesowej.
    • Raportowanie i rozliczanie przebiegu procesów gospodarki odpadami.

    Osobie zatrudnionej oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Rozwój kariery zawodowej.
    • Stałe i pewne zatrudnienie oparte na relacji długoterminowej.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości klikając:

    auzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Dane podaję dobrowolnie i zostałam/-em poinformowany o prawie dostępu do ich treści, oraz kontroli ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych podczas realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników."