Kierownik zw. z Gospodarką Odpadami

SelectO firmie

  • Mszczonów

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Agencja Pracy Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ZW. Z GOSPODARKĄ ODPADAMI
Nr ref.: KIER_Odpa/2017
Miejsce pracy: Gmina Skierniewice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: stała
Ilość wakatów: 1

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania.
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach.

Nasze wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne.
  • Umiejętności logicznego i technicznego myślenia.
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz pracy w zespole.
  • Praktyczna znajomość przepisów  związanych z ochroną środowiska, oraz prawa pracy, BHP i ochrony środowiska.
  • Chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia.

Twoje zadania:

  • Kierowanie zakładem zajmującym się gospodarką odpadami
  • Organizacja i monitorowanie procesów w firmie.
  • Zarządzanie pracownikami (organizacja i rozliczanie pracy, motywacja i rozwój).
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia prawidłowego poziomu realizacji zadań.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji procesowej.
  • Raportowanie i rozliczanie przebiegu procesów gospodarki odpadami.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rozwój kariery zawodowej.
  • Stałe i pewne zatrudnienie oparte na relacji długoterminowej.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości klikając:

auzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Dane podaję dobrowolnie i zostałam/-em poinformowany o prawie dostępu do ich treści, oraz kontroli ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych podczas realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy