Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownika budowy - specjalność: konstrukcyjno-budowlana

Moris-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki zgodne z umową

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pełnieniu funkcji kierownika budowy na 3-ch inwestycjach polegających na budowie obiektów basenowych

  • Znajomość nowoczesnych technologii budowlanych,

  • Zarzadzanie procesem projektowo-wykonawczym z umiejętnością nadzorowania budżetów prowadzonych kontraktów

  • Doświadczenie w nadzorze nad jakością robót wykończeniowych i „pod klucz” np. hale widowisko-sportowe, baseny, hale magazynowe i produkcyjne, budownictwo mieszkaniowe

  • Doświadczenie we współpracy z samorządami, podwykonawcami, projektantami, inwestorami etc.,

  • Wyższe wykształcenie budowlane,

  • Znajomość lokalnych branżowych firm wykonawczych i nie tylko lokalnych

  • Posiadanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kontraktu w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC lub inne równoważne

  • Bardzo dobra znajomość pracy na arkuszu kalkulacyjnym Excel

  • Biegła znajomość programów kosztorysowych np. Norma

To oferujemy

  • Szkolenia zawodowe

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Zatrudnienie (umowa o prace lub działalność gospodarcza)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Samochód służbowy

Moris-Polska Sp. z o.o.

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku branży budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych użyteczności publicznej (hale widowisko-sportowe, baseny, stadiony).

Przewiń do profilu firmy