Oferta pracy

Kierownika Działu Jakości

Arvato Polska

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem działu jakości

  • Rozwój systemu zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO, Six Sigma, TQM

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych

  • Identyfikacja problemów jakościowych oraz wdrażanie działań korygujących

  • Przeprowadzanie audytów jakościowych

  • Przeprowadzanie procesu inwentaryzacji

  • Dbałość o realizację KPI

  • Tworzeniu procedur i instrukcji jakościowych

  • Koordynacja procesu reklamacji

  • Budowanie kultury Lean Manufacturing w organizacji

  • Kontakt z klientem

  • Udział w projektach jakościowych

  • Nadzór na procesem bezpieczeństwa informacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilku osobowym zespołem pracowników w obszarze procesów logistycznych/jakościowych

  • Doświadczenie i znajomość narzędzi Lean Manufacturing (Kaizen,5S itp)

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność zarządzania zespołem

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Zorientowanie na realizację KPI oraz postawionych celów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Będziesz mieć wpływ na planowanie i usprawnianie procesów logistycznych,

  • Dostaniesz wsparcie w postaci warsztatów rozwijających kompetencje menadżerskie,

  • Czekać będzie na Ciebie praca z największymi klientami w branży,

  • Na co dzień będziesz posługiwać się nowoczesnymi narzędziami analitycznymi,

  • Będziesz mógł czerpać wiedzę z bogatego katalogu szkoleń e-learningowych,

  • Urodziny umilą Ci prezenty, pozostałe chwile - liczne konkursy z nagrodami, a czas po pracy – dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne