Oferta pracy

Kierownika Działu Marketingu

PRONAR Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za strategię marketingową firmy, poszczególnych marek oraz plan komunikacji,

  • Koordynowanie pracy zespołu marketingu, określanie celów, wytyczanie kierunków, delegowanie zadań i ich rozliczanie,

  • Wyznaczanie kierunków rozwoju oraz przekładanie ich na konkretne rozwiązania,

  • Zarządzanie budżetem,

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży,

  • Wypracowanie, wdrożenie i analiza skuteczności planów marketingowych dla poszczególnych projektów,

  • Analizowanie działań konkurencji w celu identyfikacji i wykorzystywania szans rynkowych,

  • Współpraca z agencjami oraz z podwykonawcami – współtworzenie koncepcji oraz kreacji marketingowych, nadzór nad powstawaniem wysokiej jakości materiałów,

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii medialnych, kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów, w tym planowanie, organizowanie i realizowanie eventów firmowych, akcji marketingowych, targów oraz działań promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane marketing,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz zarządzania zespołem,

  • Umiejętność zarządzania projektami,

  • Umiejętności analityczne związane z obszarem sprzedażowym,

  • Zorientowanie na jakość oraz konsekwencja w działaniu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Silne ukierunkowanie na cel i efektywność biznesową realizowanych działań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilizację zatrudnienia,

  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym, wspartym premią,

  • Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Nasza firma to blisko 2 500 zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Przewiń do profilu firmy