Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownika Działu Obsługi Klienta

  • Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2015-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Floraland Sp. z o.o. Sp.K. istniejąca od 1991 roku
    oferująca produkty do ogrodu
    zatrudni :
    Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski)

    Zakres obowiązków :

    • kierowanie zespołem Działu Obsługi Klienta,
    • koordynacja i nadzór nad przestrzeganiem procedur obsługi klienta,
    • współpraca z działem logistyki i magazynem,
    • koordynacja i nadzór nad procedurami reklamacyjnymi,
    • dbanie o utrzymanie wysokich standardów jakości pracy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku kierowniczym,
    • znajomości obsługi komputera (MS Office, MS Excel)
    • znajomości procedur reklamacyjnych,
    • znajomości zasad obiegu dokumentacji sprzedażowej i magazynowej,
    • doświadczenia we współpracy z klientami sieciowymi,
    • umiejętności pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowości,
    • umiejętności interpersonalnych oraz analitycznych.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny oraz opiekę zdrowotną.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych klikając w przycisk aplikowania.