Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownika Eksploatacji i Wsparcia Technicznego

  • Katowice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 2018-06-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

    Miejsce pracy: Oświęcim
    KIE/1806/337/659

    Zadania:

    • Organizowanie i koordynowanie procesu wytwórczego w sposób zapewniający odpowiednią jakość produkcji i terminową realizację dostaw kluczowych mediów (ciepła w parze, energii elektrycznej, powietrza i wód do procesów technologicznych);
    • Zapewnienie optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnej oraz zużycia materiałów eksploatacyjnych/produkcyjnych;
    • Nadzór nad prawidłową eksploatacją jednostek wytwórczych, oraz urządzeń pomocniczych;
    • Rozwiązywanie bieżących problemów eksploatacyjnych;
    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu jednostek wytwórczych, urządzeń produkcyjnych i instalacji pomocniczych;
    • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych,
    • Współpraca z dostawcami, firmami serwisowymi i instytucjami,
    • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość technik doskonalenia organizacji produkcji m.in. Kaizen;
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
    • Dobra znajomość programów pakietu MS Office;

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej Firmy
    • Samodzielność na stanowisku pracy
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego przez udział w nowych projektach
      od pierwszych dni pracy
    • Dofinansowanie opłat za żłobek i przedszkole
    • Podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach, konferencjach branżowych, kursach językowych, kursach e-learningowych etc.
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej i podobnych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”