Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownika Projektu

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia  i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 17 krajach. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu, od chemicznego poprzez motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcję mebli, budownictwo , aż po górnictwo..

    Obecnie w PCC Rokita w związku z nowymi planami inwestycyjnymi powiększamy zespół Działu Inwestycji i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref. KP/R/2019

    Twój profil:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • min. 5 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w prowadzeniu i zakończeniu z sukcesem projektów inwestycyjnych w branży przemysłowej
    • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • dobra znajomość Pakietu MS Office
    • znajomość programów: AutoCAD, MS PROJECT
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • samodzielność w prowadzeniu projektów
    • odpowiedzialność, stanowczość i zaangażowanie

    Twoje zadania:

    • planowanie, koordynowanie i kontrola projektu (w tym powyżej 50 mln złotych)
    • współpraca z projektantami, podwykonawcami i urzędami
    • uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i akceptacji
    • przygotowywanie, kontrolowanie harmonogramu robót i budżetu kontraktu,
    • wycena i zestawienie kosztów planowanych do przeprowadzenia inwestycji zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów
    • zapewnienie terminowej realizacji przedsięwzięć
    • kontrolowanie wydatków projektu

    Twoje korzyści:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
    • Koordynacja projektów inwestycyjnych z perspektywy inwestora
    • Współpraca z doświadczonymi specjalistami technicznymi i technologami
    • Możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, studiach podyplomowych
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny,siłownia na terenie firmy, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)
    • Dojazd z Wrocławia z dworca Głównego- tylko 35 minut!

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych (warunek konieczny) za pomocą przycisku:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych (warunek konieczny):

    A. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego

    Wyrażam zgodę:

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji spółce Grupy PCC wskazanej w powyższym ogłoszeniu rekrutacyjnym i ich przetwarzanie przez tą spółkę, w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego.

    Lub

    B. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.

    Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez stronę Kariera PCC:

    Jeśli chcą Państwo by Państwa aplikacja była brana pod uwagę również na inne stanowiska w Grupie PCC prosimy również dołączyć poniższą zgodę: