Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownika Projektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

    Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

    Obecnie do Działu Zarządzania Projektami poszukujemy:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • prowadzenie i udział we wskazanych projektach informatycznych,
    • definiowanie wymagań funkcjonalnych i architektury aplikacyjnej,
    • przygotowywanie, we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi, produktów prac projektowych, takich jak: planu projektu, harmonogramu, rejestru ryzyk,
    • wsparcie analizy wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla nowych lub modyfikowanych rozwiązań informatycznych,
    • cykliczne raportowanie zarządcze statusów prowadzonych projektów.

    Oczekujemy:

    • min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi związanymi z wytwarzaniem oprogramowania,
    • doświadczenia w pracy nad projektami wewnętrznymi dla organizacji (np. CRM, Intranet, wewnętrzne aplikacje),
    • znajomości zwinnych metodyk (SCRUM) zarządzania projektami, popartej praktycznym doświadczeniem,
    • dbania o sprawny przepływ informacji w procesie projektowym,
    • umiejętności tworzenia wymagań projektowych i dokumentacji funkcjonalnej oraz nadzoru ich realizacji,
    • znajomości narzędzi analitycznych , wyciągania wniosków, przygotowywania raportów, prezentacji,
    • doświadczenia we współpracy z klientami biznesowymi,
    • umiejętności budowania relacji z klientem - prowadzenia projektu z pozycji specjalisty, ciągłej analiza potrzeb oraz przygotowywania stosownych rekomendacji.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (na początku przez agencję pracy)
    • możliwość rozwoju i awansu powiązane z zawarciem z nami bezpośredniej umowy wraz
      z dodatkowymi przywilejami
    • pakiet szkoleń m.in. z zakresu specjalistycznej wiedzy nt. usługi wspierającej małe, średnie
      i duże przedsiębiorstwa w kontakcie z administracją publiczną
    • szkolenia z profesjonalnego prowadzenia rozmowy i obsługi nowoczesnych narzędzi wspierających obsługę klienta

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”