Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierujący Departamentem Audytu Wewnętrznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie do Millennium Banku Hipotecznego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. pracuj/PBH/KDA

    Zakres zadań:

    • Dostarczenie Zarządowi, Komitetowi Audytu i Radzie Nadzorczej oceny adekwatności i skuteczności zarządzania ryzykiem i systemu kontroli wewnętrznej Banku;
    • Przygotowanie strategii audytu, średnioterminowego planu audytu, metodyki oraz Karty Audytu,
    • Zapewnienie corocznej aktualizacji uniwersum audytu i mapy ryzyka,
    • Opracowanie i realizację rocznego planu audytu,
    • Zapewnienie wysokiej jakości i wydajności działalności Departamentu,
    • Sporządzanie obiektywnych raportów z przeprowadzonych audytów zapewniających odpowiednie eskalowanie istotnych ryzyk,
    • Okresowe raportowanie do Zarządu, Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w bankowości lub w sektorze finansowym, w tym mile widziane doświadczenie w komórce audytu banku międzynarodowego
    • Bardzo dobra znajomość produktów hipotecznych, obligacji zabezpieczonych, procesów bankowych, systemów informatycznych i analizy danych,
    • Znajomość i zrozumienie wymogów prawnych i regulacyjnych dotyczących środowiska bankowego,
    • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku ekonomia, finanse, bankowość,
    • Silne zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania zespołem,
    • Płynna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny,

    Oferujemy:

    • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań,
    • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium,
    • Prywatną opiekę zdrowotną oraz atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny i rekreacyjny,
    • Możliwość atrakcyjnych szkoleń zewnętrznych.
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom