Kolorysta w branży samochodowej

Goodlack s.cO firmie

  • 62-006 Janikowo, Polska
    Janikowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Goodlack s.c

62-006 Janikowo

Janikowo (pow. poznański)

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrywaniu warsztatów lakierniczo-blacharskich i autoryzowanych stacji obsługi. Dzięki naszemu doświadczeniu, szerokiej bazie produktów oraz wyspecjalizowanej kadrze specjalistów mamy ogromną już ugruntowaną pozycję na rynku.

Opis stanowiska:

  • dobieranie kolorów do samochodów oraz do elementów przemysłowych (bramy, słupy)
  • odpowiedzialność za porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • umiejętność dobierania kolorów do samochodów osobowych i dostawczych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako lakiernik samochodowy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • precyzja i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełen etat
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pracę w młodym żywiołowym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy