Logo Pracuj.pl

Komisjoner – bez języka niemieckiego

PowerJobs Sp. z o.o.O firmie

  • Kleinmachnow, okolice Berlina, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie produktów na półkach;
  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;
  • paletyzacja, etykietowanie;
  • transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego (nie wymagamy uprawnień, szkolenie ma miejscu).

Nasze wymagania

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku;
  • gotowość do pracy w temp 3-5°C;
  • sumienność i motywacja do pracy;
  • mile widziany własny samochód;
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

To oferujemy

  • pracę również dla par;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • stawkę miesięczną nawet 1900 euro brutto;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c;
  • system rekomendacji pracownika – 250 zł netto;
  • obuwie robocze oraz rękawiczki.

PowerJobs Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Komisjoner – bez języka niemieckiego, Kleinmachnow, okolice Berlina, Niemcy